Podpořte nás Nejkrásnější vchodové dveře na Facebook-u Nejkrásnější vchodové dveře na Google+
 
Materiál používaný pro hliníkové a plastové dveře
Hliníkové dveřní výplně – vhodné pro hliníkové i plastové vchodové dveře

Hliníkové dveře s hliníkovými výplněmi tvoří kvalitativní vrchol nabídky každého výrobce dveří. Jejich použití je neomezené, nakolik hliníkové dveře s hliníkovými dekoračními panelmi jsou vysokoodolné výkyvům počasí a taktéž častému používání.  Hlavní nevýhodou hliníkových vchodových dveří je horší tepelný odpor a vyšší cena dveří. Hliníkové dveřné výplně se dodávají až do tloušťky 58 mm. Nejběžněji používané jsou 24, 36, 40 mm. Doporučujeme použít do dveří dveřní výplň od tloušťky 36 mm, která je standardně osazená izolačním trojsklem s teplým rámečkem SUPER Spacer. Hliníkové dveře doporučujeme kombinovat s hliníkovými dekoračními výplněmi, nebo s HPL dekoračními panelmi, ale bezproblémová je i kombinace hliníkových dveří s plastovými výplněmi.

HPL – laminátové dveřní výplně – vhodné pro plastové i  hliníkové vchodové dveře

HPL – z anglické zkratky high pressure laminate je vysokoodolný materiál, s minimální tepelnou roztažností. Výplně vyrobené z HPL je vhodné kombinovat s plastovými i hliníkovými dveřmi. Má dobré tepelněizolační vlastnosti a jeho použití ve dveřích není limitované častým používáním ani umístěním Vašich vchodových dveří. Zároveň mají dveře s HPL výplněmi příznivou cenu.

Plastové dveřní výplně – vhodné hlavně pro plastové vchodové dveře

Všechny naše plastové dveřní výplně vyrábíme z najkvalitnejšího dostupného materiálu. Dodavatelem vstupního PVC materiálu je nadnárodní společnost VEKA a.g., jeden z evropských lídrů na trhu v oblasti výroby plastů používaných pro výrobu plastových oken a dveří.

Naše dekorativní a rovné sendvič panely se odlišují izolačními a bezpečnostními vlastnostmi. Jak vrchní vrstvu používáme kompaktní PVC desku z tvrzeného PVC VEKAPLAN, jejíž kvalitu potvrzuje množství atestů renomovaných německých institutů. Izolační materiál zabudovaný v deskách a panelech je kvalitní extrudovaný polystyren, jehož termo-izolační vlastnosti jsou prokázány mnohaletou praxí a četnými testy. Na této stránce můžete vidět řezy všech druhů rovných PVC panelů a dekorativních PVC panelů, výběr barev, které používáme při jejich výrobě i rozměry rovných PVC panelů.

Všechny dveřní výplně pro hliníkové i plastové vchodové dveře jsou standardně dodávané se zasklením s teplým rámečkem SUPER SPACER. Více informací o výhodách vchodových dveří s použítím teplého rámečku najdete v letáku v sekci ke stažení.

 

lisovanie hotovych panelov
počítačom riadené vyrezávanie otvoru na sklo 
SEO by Artio